Login eller ansøg om konto for at få adgang til at handle i vores portal
| Effekt (P): | 50W |
| Dæmpbar: | ja Dali |
| Levetid: | 100.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Spænding (U): | 220-240V |
| Mål: | 110x75x25mm |
| EAN: | 4052899919433 |
| datablad.pdf | 260.00 Kb |
| Effekt (P): | 50W |
| Dæmpbar: | ja Dali |
| Levetid: | 100.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Spænding (U): | 220-240V |
| Mål: | 110x75x25mm |
| EAN: | 4052899919433 |
| datablad.pdf | 260.00 Kb |