LD361-1 LED 'PROF' downlight
Varenummer: 62208
Varenummer: 62208
Login eller ansøg om konto for at få adgang til at handle i vores portal
| Effekt (P): | 40W |
| Lysstyrke: | 3.600 lumen |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Lysvinkel: | 24° |
| Farvegengivelse: | CRI>90 |
| Dæmpbar: | Ja |
| MacAdam: | SMCD<4 |
| Levetid: | >30.000 timer |
| Spænding (U): | 220-240V AC |
| Mål: | ø: 188/ h: 159/ hulstørrelse: 170mm |
| EAN: | 5708829622087 |

