Login eller ansøg om konto for at få adgang til at handle i vores portal
| Effekt (P): | 36W |
| Lysstyrke: | 3.600 (3.000 kelvin) eller 3.960 (4.000 kelvin) lumen |
| Lysfarve: | 3.000 eller 4.000 kelvin |
| Lysvinkel: | 120° |
| Blænde: | UGR<19 |
| Farvegengivelse: | CRI>90 |
| Dæmpbar: | Ja(DALI, 1-10V, TRIAC dæmpbar samt alm. driver kan tilkøbes) |
| MacAdam: | SDCM<3 |
| Levetid: | L80B10 = 99.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP44 |
| Spænding (U): | 85-265V AC |
| Strøm (I): | 900 mA |
| Produktfarve: | Hvid |
| Mål: | 1195x295 mm. / højde 9 mm. |
| Garanti: | 7 år |
| Kolli-antal: | 5 |
| EAN: | 5708829949313, 5708829649398, 5708829649374, 5708829649350, 5708829549315, 5708829949306, 5708829853160, 5708829649381, 5708829853184, 5708829649367, 5708829853177, 5708829649343, 5708829853191, 5708829649305 |
green:ID TrueColor LED panel 30x120 cm
Dæmpbar "TrueColor" LED lyspanel med den rigtige farvegengivelse
green:ID TrueColor lyspaneler er fremstillet med de bedste komponenter, så man trygt kan udskifte de eksisterende lysarmaturer og opnå samme lyskvalitet men med markant mindre strømforbrug - til gavn for både miljø og budgettet.Panelerne er kun 9 mm. høje, og de er 5 mm. mindre i bredden for perfekt pasform til loftmoduler. Sølvrammen og bagsiden er i 6063 aluminium, og guidepladen er japansk produceret af Mitsubishi.
| datablad_ledpaneler_truecolor.pdf | 64.00 Kb |

