Login eller ansøg om konto for at få adgang til at handle i vores portal
PRAGMALUX 'Essence' LED panel 30x120 cm Inkl. flicker-free Pragmalux driver + junction-box for videresløjfning
Mere information
| Effekt (P): | 40W |
| Lysstyrke: | 4.000 (3.000 kelvin) eller 4.000 (3.000 kelvin) lumen |
| Lysfarve: | 3.000 eller 4.000 kelvin |
| Lysvinkel: | 90° |
| Farvegengivelse: | CRI>80 |
| Dæmpbar: | Nej(men DALI / 1-10V / TRIAC dæmpbar driver kan tilkøbes) |
| MacAdam: | SDCM<4 |
| Levetid: | > 50.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Spænding (U): | 220-240 AC, 50/60 Hz |
| Mål: | 295x1.195 mm. / højde 8,5 mm. |
| Garanti: | 5år |
| Kolli-antal: | 4 |
| EAN: | 5708829670033, 5708829670330, 5708829670378, 5708829670354, 5708829670392 |

