Login eller ansøg om konto for at få adgang til at handle i vores portal
PRAGMALUX Essence LED panel 60x60 cm. UGR<19
Inkl. flicker-free driver + junction-box for videresløjfning
Inkl. flicker-free driver + junction-box for videresløjfning
Mere information
| Effekt (P): | 40W |
| Lysstyrke: | 4.000lumen |
| Lysfarve: | 3.000 kelvineller4.000 kelvin |
| Lysvinkel: | 90° |
| Farvegengivelse: | CRI>80 |
| Dæmpbar: | Nej(men DALI / 1-10V / TRIAC dæmpbar driver kan tilkøbes) |
| MacAdam: | SDCM<4 |
| Levetid: | > 50.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Spænding (U): | 220-240 AC, 50/60 Hz |
| Mål: | 595x595 mm. / højde 10 mm. |
| Garanti: | 5år |
| Kolli-antal: | 4 |
| EAN: | 8720094600291, 5708829670132, 5708829670149 |
| productblad---led-panel-essence-ugr19_9445011920220.pdf | 710.00 Kb |
| datasheet-led-panel-essence-ugr19.pdf | 704.00 Kb |
| lcm40da-datablad.pdf | 178.00 Kb |
| td-36-450-1200-efp161580.pdf | 931.00 Kb |

