Login eller ansøg om konto for at få adgang til at handle i vores portal
PRAGMALUX 'Essence' LED panel 60x60 inkl. flicker-free Pragmalux driver + junction-box for videresløjfning
Mere information
| Effekt (P): | 40W |
| Lysstyrke: | 4.000lumen |
| Lysfarve: | 3.000 kelvin |
| Lysvinkel: | 120° |
| Farvegengivelse: | CRI>80 |
| Dæmpbar: | Nej(men DALI / 1-10V / TRIAC dæmpbar driver kan tilkøbes) |
| MacAdam: | SDCM<4 |
| Levetid: | > 50.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP20 |
| Spænding (U): | 220-240 AC, 50/60 Hz |
| Mål: | 595x595 mm. / højde 10 mm. |
| Garanti: | 5 år |
| Kolli-antal: | 4 |
Pragmalux LED panel UGR<22 Essence 60x60 inkl. driver
PRAGMALUX 'Essence' LED panel 60x60
inkl. flicker-free Pragmalux driver + junction-box for videresløjfning
| datasheet-led-panel-essence.pdf | 708.00 Kb |
| adbb6112-c24b-4256-876a-f5ccaf4948ec_lcm-40da.cdr.pdf | 178.00 Kb |
| td-36-450-1200-efp161580.pdf | 931.00 Kb |

