LED Velar gadelampe 50W
Varenummer: 66674
Varenummer: 66674
Login eller ansøg om konto for at få adgang til at handle i vores portal
| Effekt (P): | 50W |
| Lysstyrke: | 5.200 lumen |
| Dæmpbar: | Ja (1-10V) |
| Levetid: | >50.000 timer |
| Tæthedsgrad: | IP66 |
| Spænding (U): | 85-305V |
| Mål: | 519 x 165 x 113 |
| EAN: | 5708829666746 |
LED Velar gadelampe 50W
Specifikationer

